Affiliate program Flexity

Zdravý životný štýl a cvičenie jógy? Nová kampaň Flexity

Zaujíma vás zdravý životný štýl? Pohyb je súčasťou vášho života? Píšete články alebo točíte videá o cvičení? Je vaša snaha ľudí motivovať žiť zdravšie, viac sa hýbať? Alebo im chcete ukázať, ako štýlovo sa dá vyzerať za každých okolností? Ak áno, prinášame pre vás Flexity.

E-shop Flexity poteší všetkých, ktorí sa venujú joge, pilates, tancu, pole dancu, acroyoge a iným pohybovým aktivitám. Prináša starostlivo vybrané produkty, ktoré vynikajú najmä kvalitou spracovania a ohľaduplnosťou k prírode. Ponúkajú produkty so zmyslom, prostredníctvom ktorých prispievajú k znižovaniu odpadu, k používaniu ekologických látok, materiálov a vnímaniu prírody ktorá nás obklopuje. Flexity vás motivuje k objaveniu svojej vnútornej sily a krásy práve cez pohyb, hlavne jogu, ktorú sami tak milujú. Prinášajú na slovenský a český trh vysoko kvalitné a pohodlné oblečenie, kvalitné jogamatky, tašky a rôzne doplnky jogy či inej pohybovej aktivity.

Flexity myslí na každý detail, a tak je nakupovanie na stránke čo najpohodlnejšie s primárnym cieľom vášho rýchleho a pohodlného nákupu. Tak ako im záleží na prírode, záleží im aj na zákazníkoch, ich zážitku z cvičenia a to tak, aby pocítili radosť a krásu pohybu a ľahšie prekonali svoje limity. Toto všetko odzrkadľuje aj samotný výber svetových dodávateľov.

Na Flexity tak objavíte exotickú krásu oblečenia značky SAPREMA, navrhovanej priamo na prenádhernom ostrove Bali. Tieto kúsky oblečenia sú jedinečné vďaka jogínke Anne Asplundi, ktorá pri navrhovaní dáva do svojich kúskov čistú lásku a túžbu priniesť kvalitné, životnému prostrediu neubližujúce a pohodlné oblečenie, ktoré si bez pochýb zamilujete aj vy. Anna vkladá do oblečenia kreativitu, dizajn a skúsenosti, pretože sama najlepšie vie, čo telo pri cvičení jogy potrebuje. Uspejte u svojich fanúšikov s touto exotickou značkou, ktorou určite zaujmete a vystúpite z davu.

Pri výbere jogamatky sa stretnete so značkou Manduka, 20 rokov špičkou na trhu, ktorá vyrába jogamatky, oblečenie a ďalšie pomôcky s minimálnym dopadom na prírodu a zanechaním eviro-odpadu. Chcete byť dobrým príkladom zodpovednosti pre ostatných? Manduka je najlepšia voľba a týmto heslom sa sama riadi už celé desaťročia. Jogamatky sú vyrobené z prírodného kaučuku, či najkvalitnejšieho PVC na Zemi. Všetko bez emisií a s doživotnou zárukou. Oblečenie vyrábajú z recyklovaného polyesteru, organickej bavlny či v prírode rozložiteľných vlákien.

Chceli by ste podporiť eco-friendly oblečenie no nechcete vyzerať nevkusne? Chcete naopak vyzerať božsky ako Selena Gomez alebo Naomi Watts? Aj oni vedia, že značka Wellicious je to pravé – vyzerať štýlovo no zároveň podporiť udržateľný rozvoj a ochranu životného prostredia. Wellicious vyrába štýlové ženské oblečenie, ktoré môžete zakomponovať do vášho každodenného života. Predstavte si napríklad legíny stvorené nielen pre vašu hodinu jogy, ale aj kávičku s priateľmi. Skombinovaním s teniskami či čižmami, budete každý deň vyzerať štýlovo.

Podoriť Flexity sa oplatí a oni na vás nezabúdajú ani po nákupe. Ak vám napríklad doslúžila vaša stará podložka na cvičenie, nemusíte ju ihneď vyhadzovať. Pošlite ju poštou, alebo osobne prineste na predajňu a Flexity sa postará o to, aby z nej vznikol ďalší užitočný produkt. Skvelý typ pre váš content, prineste svojim sledovateľom niečo zaujímavé, výnimočné a zdokumentujte život svojej jogamatky a jej ďalšie spracovanie.

Neviete kde začať pri množstve skvelých produktov, ktoré Flexity ponúka? Skúste jednoduchú vec -popruhy. Podložka na cvičenie je vcelku nespratná pomôcka, hlavne pre presun z miesta na miesto, a preto sú popruhy skvelým pomocníkom pre každého. Je to výborná alternatíva na prenos podložiek k taškám či vakom. Sú ľahké, nastaviteľné a dokážu byť veľmi nápadité. Na Flexity nájdete popruhy v štýle slovenských folklórnych vzorov, a tak doplníte svoju výbavu na cvičenie o štýlový doplnok.

Ešte nemáte svoju podložku na jogu? Neviete aká je pre vás najvhodnejšia? Vyskúšajte Flexity jogamatky. Jogamatky nadizajnované presne pre teba.

Ďalší typ pre vás – buďte o niečo kreatívnejší ako ostatní a pridajte na svoj blog spracovanie krabice od jogamatky. Návodov, ako sa to dá je veľa a Flexity ich prináša priamo na ich Pintereste. Zábavný a jedinečný obsah pre vaše publikum a zároveň, tak ukážete ľudom, že na prírodu sa dá myslieť aj v maličkostiach.

Chcete zažiť neopísateľný zážitok pri cvičení jogy? Predstavili ste si už niekedy, aké by to bolo úžasné doplniť vaše cvičenie o vône, ktoré by vytvorili tú najvhodnejšiu atmosféru pre vašu jogu? Vyskúšajte prírodný sprej s éterickými olejmi, ktorý navodí svojimi aromaterapeutickými účinkami tú správnu atmosféru, pozdvihne vibrácie a povzbudí vašu myseľ.

Buďte iní, prineste svojim sledovateľnom nové, zaujímavé možnosti. Spoznajte roller. Bude pre vás či vaše publikum ten najúčinnejší nástroj na udržanie všeobecného zdravia a pohody. Je malý, ľahký, prenosný a môže byť použitý pre množstvo cvičení. Korkový roller je mimoriadne užitočný nástroj pre prácu na svaloch. Pomôže vám pri masáži, zmäkčovaní a uvoľnovaní fascie a svalov na nohách, ramenách, chrbte a oblasti gluteusu. Pravidelné používanie pomáha uvoľniť svalové napätie a môže pomôcť minimalizovať bolesť, svalovicu po tréningu. Využíva sa hlavne pri pilates, fitness či pri rehabilitácií.

Cíte sa pri športe pohodlne, cvičte s dobrým pocitom, prispievajte k ochrane našej krásnej planéty, podporte tak Flexity, kde sa môžete tešiť na milé darčeky k vašim objednávkam.

 

Autor článku: Martina Lacková

 

 

0 odpovede

Zanechaj koment

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *