Zarob 20 € a vyplatíme ti 50 €

Zarob 20 € a vyplatíme ti 50 €!

Rozdávame 30 € len za registrovanie do siete Facelist, pritom vyplácame už od 50 €. Stačí sa zaregistrovať a my vás potlačíme vyššie, aby ste nemuseli začínať od nuly.

Rozhodli sme sa, že zvýšime vstupný bonus za registráciu do Facelistu z aktuálnych 10 € na 30 €. Stačí, keď pomocou affiliate odkazov zarobíte len 20 € a hneď môžete požiadať o vyplatenie 50 € na váš účet. Od vyplatenia vás delí pár krokov, medzi ktoré patrí investovaný čas do napísania blogpostu a propagovanie kampane medzi svoje kanály. Nemusíte začínať od nuly a čakať kým získate 100 € na províziách aby ste požiadali o vyplatenie, u nás to máte jednoduchšie.

Je to krátkodobý nábor, ktorým chceme osmeliť ľudí, ktorí sa ešte rozhodujú medzi „registrovať sa/neregistrovať sa“ a taktiež chceme motivovať aktuálnych partnerov/publisherov aby začali oslovovať svojich známych a svoje kontakty a získali tak partnerov „pod seba“, čím si vedia zabezpečiť ďalší pasívny príjem získaním provízie 2. úrovne, ktorú aktuálne máme už v 3 kampaniach a čoskoro pribudnú ďalšie.

Toto zvýšenie platí len do 30. septembra 2018, skutočne nie je načo čakať.

Zarobiť 50 € ešte nikdy nebolo také jednoduché.. Prajeme veľa úspechov 🙂

 

2 odpovede
  • admin
   admin says:

   Dobrý deň, odporúčam vám prečítať si naše ďalšie články na témy affiliate marketingu. Napr. „Čo je affiliate marketing?“ alebo „Ako začať s affiliate marketingom?“ Takto by ste mali pochopiť, o čom je affiliate marketing a ako ho využívať. Ak by ste mali otázky kľudne nás kontaktujte na mail support@facelist.sk.

   Odpovedať

Zanechaj koment

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *