Zmeny affiliate siete Facelist

Veľké zmeny vo Faceliste…čo to znamená?

Facelist je tu s vami už 4 roky. Ide to vcelku rýchlo, že? Za ten čas vytvoril priestor pre mnohých spokojných partnerov a inzerentov. Naša snaha je neustále sa vyvíjať, všetko modernizovať a zjednodušovať, pre vašu narastajúcu spokojnosť. Takže rok 2018 priniesol výrazné vylepšenia. Poďme na to, čo nám nový Facelist ponúka?

Zdravie človeka = zdravie prírody

Doteraz ste vo Faceliste mohli vidieť výhradne kampane podporujúce zdravie človeka, jeho vnútornú či vonkajšiu rovnováhu. Kedže si, ale čoraz viac uvedomujeme dôležitosť ochrany životného prostredia a sami túto filozofiu podporujeme, naše zameranie kampaní sa otvorilo. Veď platí, že zdravie človeka závisí na zdraví prírody. Takže po zmenách, ktoré u nás prebehli, nájdete na Faceliste kampane podporujúce rôzne druhy výrobkov šetrných k životnému prostrediu, či produkty vhodné pre vegetariánov, vegánov a celiatikov. Jednoducho povedané zdravšie, šetrnejšie a prírodné alternatívy bežných produktov.

Nové ekologickejšie zameranie Facelistu

Základňa inzerentov rastie

Ako sa rozrástla hlavná myšlienka Facelistu, tak sa rozšírilo aj portfólio našich inzerentov. Môžete sa tešiť na skvelé spolupráce aké boli doteraz, napr. s luxusnou, bio kozmetikou NaomiBioCosmetics.com alebo s kvalitnými a hlavne prírodnými produktmi od GoodNature.sk. K našim nováčikom, zatiaľ patria inzerenti, ako krásna Babickinazahrada.sk alebo AnthyllisBioKozmetika.sk. Naďalej pripravujeme veľa zaujímavých spoluprác, verte mi, máte sa na čo tešiť. Teraz stačí už len pozrieť naše kampane a zistiť, čo všetko sme zatiaľ pre vás pripravili.

Blogovali sme, blogujeme a budeme!

Samozrejme sme pre vás neprestali písať zaujímavé články. Dali sme si za cieľ pravidelnejšie prinášať nové články, či už k fungovaniu affiliate marketingu, novinkám vo Faceliste alebo články s cennými radami pre našich partnerov a inzerentov. Dokonca sme sa rozhodli obohatiť našu tvorbu o recenzie, týkajúce sa produktov našich inzerentov tak, aby sme inšpirovali partnerov k nejakému dobrému článku a možno tak zároveň vyzdvihli prínos týchto produktov oproti klasickým.

Blog o ekologických produktoch v affiliate sieti Facelist

Prehľadnejšia administrácia

V administrácií vás čakajú menšie zmeny, a to k lepšiemu. Administračné menu sme zjednodušili a spravili prehľadnejšie tak, aby sa vám lepšie pracovalo s našimi kampaňami. Nový design zmodernizoval užívateľské prostredie a tak verím, že sa vám v novej administrácií bude páčiť.

Newsletter konečne dorazil!

Hurá a je tu newsletter! Ďalšia novinka v našej sieti Facelist. Využívanie newslettra, ako všetci vieme, prináša veľa výhod a tak ho prinášame aj vrámci našej siete. Takže od teraz, všetci naši partneri a inzerenti dostanú dôležité informácie z affiliate sveta, novinky z našej siete, mesačné prehľady a veľa iných, zaujímavých informácií priamo na ich email. Staňte sa jedným z nich a dostávajte všetky novinky ako prvý.

Vidíme sa na sociálnych sieťach

Sociálne siete sa nám udomácnili na hlavné 4 a to je Facebook, Twitter, Google + a Youtube. Sledujte nás, sľubujem, že budeme aktívni a budeme prinášať mnoho zaujímavostí. Necháme vás nazrieť do každodennej tvorby Facelistu, budete mať možnosť bližšie spoznať náš tím, pochopiť myšlienku, ktorou sa riadime alebo využiť akcie a súťaže, ktoré pre vás pripravujeme. Tak nezabudnite sledovať naše sociálne siete. Vidíme sa tam!

Už sa stačí len prihlásiť a popozerať novinky, tak poďte do toho. 🙂

 

Autor článku: Martina Lacková

 

 

 

0 odpovede

Zanechaj koment

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *