Superfood-ehop, Biodoba affiliate kampane

Superfood a Biodoba – kvalitné novinky medzi našimi kampaňami

Prinášame vám novinky medzi naše affiliate kampane. Jedna novinka je určená pre milovníkov zdravej stravy, druhá pre milovníčky kvalitnej prírodnej kozmetiky.

Superfood-eshop.sk 

Či chceme, alebo nie sme súčasťou znepokojujúceho trendu v poklese živín vo vypestovanej zelenine a ovocí. Takto mnoho krát nedokážeme prijať dostačujúce množstvo vitamínov a minerálov pre naše telo. Veľmi účinným riešením dneška sú superpotraviny.

Práve Superfood-eshop dokáže pomôcť pri riešení nedostatku vitamínov a minerálov pomocou, tých najkvalitnejších superpotravín pre zdravie a vitalitu.

Ak sa teda venujete písaniu článkov, tvorbe recenzií či máte affiliate web zameraný na zdravie človeka, Superfood-eshop je skvelá voľba. Ľudia  po celom svete superpotraviny milujú, práve pre ich preukázateľné benefity:

  • sú vhodné pre športovcov, zvyšujú výdrž a energiu
  • to pravé riešenie pre ľudí trpiacich cukrovkou, artritídou, reumou, vysokým krvným tlakom či žalúdočnými vredmi
  • dokážu priaznivo pôsobiť na hojenie rán
  • viditeľne zlepšujú zdravie pokožky, vlasov a nechtov

Superpotraviny sú teda široko využiteľné, pre rôznu škálu ľudí. Výrobky Superfood-eshopu sú vhodné aj pre deti všetkých vekových kategórií, tehotné ženy, vegetariánov a vegánov. Práve vegáni a vegetariáni dokážu z produktov prijať dostatok vitamínu B12 (nevyhnutný k životu), železo a aminokyseliny, ktoré z dôvodu nekonzumácie mäsa, musia dopĺňať z iných zdrojov.

Pri Superfood si dokážu na svoje prísť aj miláčikovia zvierat. Superpotraviny pridávané vašim miláčikom do jedla posilnia imunitu, zvyšujú ich vitalitu, vyrovnávajú nutričnú nerovnováhu, nerovnováhu minerálnych látok a dodávajú hebkosť a lesk ich srsti.

Všetky produkty sú organické, neobsahujú žiadne umelé farbivá, spojivá, arómy, konzervačné látky. Vďaka svojmu zloženiu sú všetky výrobky Superfood-eshopu certifikované a spĺňajú normy EÚ pre výživové doplnky.

affiliate kampan superfood

Dnes chcú asi všetci schudnúť nejaké to kilečko. Téma chudnutia je veľmi populárna a práve superpotraviny sú pri chudnutí veľkým pomocníkom. Výživové doplnky, ako napr. spirulina či chlorella, sú prírodné produkty s vysokým obsahom nutrične bohatých látok, ktoré sa podieľajú na detoxikácií organizmu, zlepšujú trávenie a podporujú vitalitu.

Na stránke nájdete veľa druhov superpotravín od spomínanej Spiruliny, Chlorelly, cez živý kolagén až po mrazom mrazené ovocie.

Biodoba.sk – kozmetika Piteraq

Pre všetky beauty blogerky, milovníčky kozmetiky, ľudí, ktorí majú radi prírodu je tu práve kozmetika značky Piteraq. Prináša so sebou nový závan nedotknutých miest, z ktorých zachytila tajomstvo čara prírody práve do svojich produktov.

E-shop Biodoba.sk ponúka ekologickú, dekoratívnu kozmetiku. Kozmetika je obľúbená vďaka cenovej dostupnosti a eko, bio, vegan zloženiu. Obsahuje viac ako 98 % prírodných zložiek. Nádherné na celom prístupe tejto značky je idea ochrany životného prostredia. Nedovoľuje testovať svoje produkty na zvieratách, výrobky sú balené v recyklovateľných obaloch, kozmetika neobsahuje živočíšne zložky a  silikóny, parabény, pegy, ftaláty, alkohol a iné telo zaťažujúce látky. Výrobky sú taktiež ohodnotené certifikátom Vegan OK. Piteraq kozmetika je vyrobená tak, aby pôsobila blahodárne aj na citlivú pleť či vyhovovala potrebám alergikov.

affiliate kampaň Biodoba

Piteraq ponúka rôzne druhy dekoratívnej kozmetiky. Nájdete tu širokú škálu farebných tieňov na oči, ktorých ochranné vlastnosti hydratujú a chránia viečka.

Ponuka Bidobody zahŕňa tiež lesklé či matné rúže s vysokou pigmentáciou, s vitamíny a ochranou proti Uv žiareniu pre neodolateľné, hebké a hydratované pery.

Kozmetika Piteraq vás ďalej nadchne make-upmi, podkladovými bázami, sadou profesionálnych štetcov samozrejme certifikovaných Crel Free a Vegan Ok certifikátom či dokonca kompostovateľnými odličovacími tampónmi. Myslia úplne na všetko.

Nemôžme zabudnúť spomenúť, že kozmetiku Piteraq vyskúšali hviezdy ako najznámejšia slovenská beauty influencerka Jana Hrmová, či jedna z najobľúbenejších českých youtuberiek Tínuš Trešničková.

Kozmetika Piteraq je jedna z vecí, ktoré musia správne blogerky a youtuberky proste vyskúšať.

 

Autor článku: Martina Lacková

0 odpovede

Zanechaj koment

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *