VitaminBottle Affiliate kampaň

Informácie o kampani:

Viac o tejto kampani

Regenerácia organizmu s podporou darov zeme a slnka vo forme plodov,  rastlín, bylín, ovocia a zeleniny je najlepšou cestou k pevnému zdraviu. Tak ako dúha zahŕňa všetky farby spektra, zem nám poskytuje všetky živiny nevyhnutné pre aktívny život. To najlepšie z prírody sme pre Vás naplnili do sortimentu výrobkov VITAMINBOTTLE.

V čom sa naše produkty líšia od väčšiny bio a natúr výrobkov, ktorými je momentálne náš trh presýtený?

Všetky produkty VITAMINBOTTLE:

  • Sú vyrábané špeciálnou šetrnou technológiou so zachovaním všetkých dôležitých a cenných látok obsiahnutých v rastlinách a plodoch.
  • Produkty sú vo forme  100% za studena lisovaných olejov, usušených častí rastlín a plodov uzavretých v rastlinnej kapsli  čo je pre ľudský organizmus prirodzená a  veľmi dobre vstrebateľná forma. (Na rozdiel od tabliet s tvrdým povlakom alebo sirupov s umelými sladidlami, či nekvalitným alkoholom zaťažujúcim pečeň.)
  • Neobsahujú prídavné látky, konzervanty, plnidlá, farbivá, sladidlá (ako napr. stearan horečnatý, maltodextrín, sójový olej, lecitín, kyselina stearová, celulóza, glycerol, živočíšna želatína a pod.). V jedine v kapsliach obsahujúcich 100%  za studena lisované oleje sa nachádza včelí vosk, aby tak zabránil vytekaniu oleja z kapsúl.
  • Sú vhodné pre vegetariánov a vegánov vďaka obsahu aj baleniu z prírodných rastlinných zložiek. 99% produktov je tiež vhodných pre celiatikov.
  • Produkty sú vyrábané výhradne v EÚ podľa najprísnejších výrobných a hygienických pravidiel. Výrobca má dlhoročné skúsenosti v potravinárskom sektore a využíva len tie najcennejšie rastlinné výťažky tak aby bola zaistená maximálna účinnosť prípravkov na organizmus.
  • Produkty spĺňajú prísne legislatívne podmienky EÚ a SR (všetky produkty majú certifikáty ÚVZSR).