dve nové kampane - blogpost

Ruská baňa a Hirudoterapia – nové kampane

Nedávno sme pridali do facelistu dve nové kampane. Obdive majú veľký potenciál a sú unikátne. Jedna kampaň je Ruská baňa a druhá Hirudoterapia – liečenie pijavicami. Obidve tieto procedúry majú silno pozitívny vplyv na zdravie človeka. Sami sme vyskúšali Ruskú baňu a je to niečo skvelé.

Prvá kampaň – Ruská baňa na Slovensku

Ruská baňa je relax, ktorý výrazne prospeje vášmu zdraviu. Viac konkrétnych informácií o Ruskej bani sa dočítate na tomto odkaze.

Táto kampaň má 3 tipy provízií, cookies je nastavené na 60 dní:

  1. Objedanie kurzu – zoznámenie sa s Ruskou baňou – 25€ (Cenník kurzu tu)
  2. Objednanie Ruskej bane – saunovanie – 8€ (Cenník tu)
  3. 10% z celkovej sumy objednávky v eshope (E-shop tu)

Provízie, ktoré ponúka tento inzerent sú naozaj príjemné a určite je tu potenciál. Ku kampani máme pripravených zatiaľ niekoľko propagačných materiálov, ak by bol záujem zo strany partnerov, sme ochotní pripraviť toho viac.

EDIT: Túto kampaň sme z určitých dôvodov museli zrušiť a preto ju už v administrácii nenájdete. Samozrejme hľadáme alternatívu ku tejto kampani. Veríme, že to pochopíte. Ďakujeme.

Druhá kampaň – Hirudoterapia, liečenie pijavicami

Liečenie pijavicami alebo inak povedané Hirudoterapia sa stáva vo svete čoraz viac populárna. Nie je to iba výstrelok módy, ale ľudia sa začínajú viac zaujímať o svoje zdravie. Takýto druh liečenia sa u nás ešte neponúka a preto je táto kampaň skvelá príležitosť ako byť v propágacii prvý.

Táto kampaň má jeden tip provízie, cookies je nastavené až na 120 dní:

0 odpovede

Zanechaj koment

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *